• Sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

  • ADRES: Eşrefpaşa Cad. No:437/1A Konak/İzmir

  • TEL & FAX : +90 (232) 250 2520

Hakkımızda

Mutfak, Banyo ve Dekorasyon Çözümleri

Naturel Mobilya Dekorasyon Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi 1995te Karabağlarda kuruldu. 1979da başlayan meslek hayatımıza 1995’te Naturel Mobilya Dekorasyon Sanayi Ticaret ve Limited Şirketini kurduk ve 1995’ten beri deneyimli kadrosuyla kaliteli, güvenilir ve zamanında iş teslim anlayışıyla hizmetinizdeyiz.

Bu güne kadar özel tasarımlarla hizmet veren ve satış sonrası hizmet, kusursuz proje tasarım ve montaj, zamanında teslimat gibi özellikler ile rakip firmalardan ayrılan Naturel Mobilya Dekorasyon Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi mobilya ve dekorasyon sektöründe varlığını 15 senedir sürdürdü.

Her bir müşteri talebini proje olarak ele alıp tasarımından montajına kadar bütün aşamalarda kaliteli ve müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz.

Gelişen teknoloji ve müşteri beklentilerini sürekli güncel tutarak yeni üretim teknikleri ve özgün tasarımla yaşamınıza fark katacak estetik değerler taşıyan dayanıklı mutfak, banyo, kapı, portmanto, yatak odası, genç odası ve her türlü mobilya işlerini hayata geçirdik.

Saygılar,
Naturel Mobilya Dekorasyon San. Tic ve Ltd. Şti.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Naturel Furniture

Kitchen, Bathroom & Decoration Solutions

Natural Furniture Decoration Industry and Trade Limited Company was founded in İzmir/Turkey, in 1995. We have been working in this field since 1979 and decided to establish our business in 1995. Since than we have been providing high quality, reliable and timely services with our experienced staff.

Natural Furniture Decoration Industry Trade and Company Limited, which has been providing special and custom designs for its customers with impeccable project design and installation and on-time delivery features differs from its competitors on a great level.

We treat each customer demand as a different and specific project and we make sure our customers get full satisfaction from the end result with giving attention to every single detail from design to installation phases.

We kept the evolving technology up to date at our premises and made sure we meet to all customer expectations on time using new production techniques, exceptional designs and different approach which adds aesthetic value and quality to the durable kitchens, bathrooms, doors, bedrooms, youth bedrooms and all kind of projects we have implemented.

Kind Regards,

Natural Furniture Decoration Industry and Trade Limited Company